Użytkowniku kryptowalut lada dzień będziesz przestępcą! Powiedz GŁOŚNO STOP

Użytkowniku kryptowalut lada dzień będziesz przestępcą! Powiedz GŁOŚNO STOP

To chyba już czas! 

Chyba nadchodzi czas mobilizacji i musimy być jak nasi dziadowie,którzy walczyli za ten kraj.  Obywatele i obywatelki pętla się zaciska, i już niedługo Twój mąż syn wujek dziadek a nawet Ty możesz trafić do więziennej celi!  Nie jest to żart, a po prostu ostry wstęp abyś się otrząsnął i zrozumiał powagę sytuacji. Trzeba działać i im szybciej to zrozumiemy Tym lepiej dla nas. Przeciwnik mobilizuje swoje wojska urzędnicze już od dawna a my tylko robiliśmy sobie heheszki no ale jak niby to zrobią?Jak widać rozegrali to idealnie sprytnie i obawiam się, że skutecznie.. 

Tutaj w mojej opinii najbardziej narażeni są użytkownicy giełdy BitBay i to gównie oni powinni „trzęś portkami” ale i każdy kto  eksperymentował z kryptowalutami. Wiadomo od jednego się zaczyna a potem nić pójdzie dalej i dalej.  Jeśli teraz czytasz to i się zastanawiasz o co chodzi?  to powiem ci ze jesteś otumaniony wszelakimi informacjami…  ale okay mogłeś nie mieć czasu lub nie wiedziałeś tego wpisu ,który powinien być przyklejony na wykopie  https://www.wykop.pl/link/4236…

Według mojej opinii to została  naruszona zastała wolność i swoboda obywateli i to po raz któryś już z kolei. Wszyscy siedzieliśmy na dupach jak wchodziły rożne dziwne ustawy jak np 1066 gdzie obce wojska mogą wkroczyć i nas spacyfikować w naszym kraju.  Musimy w końcu zrozumieć to ze my musimy dymić! Nie wazne ile masz lat czy 18 czy 19 czy 40. Nie ważne ile masz debetu na karcie kredytowej. Każda historia pokazuje to ze zmiany nie biorą się od siedzenia na du.pie, a z rewolucji!!  Jeśli niema dymu… to jakie powody ma rząd do tego aby zmienić decyzje lub ją opóźnić?  Polska jest chyba ewenementem gdzie każdy macha na wszystko ręką, tak wiem mentalność kolonialna i zniewolenie + strach. Była jednak jedna rewolucja z której jestem dumny! a wiesz jaka ?

No właśnie! Zobaczcie jak było ACTA

ACTA to idealny przykład. Wtedy to praktycznie każdy krzyczał i był z tego dumny czuł się jak „powstaniec”. Pamiętacie te tysiące manifestacji i się zjednoczyły wszystkie środowiska i rowerzyści i kierowcy.  Każdy zawód wyznanie kolor skóry i podziały to nie miało znaczenia bo walka była w słusznej sprawie. Wiesz dlaczego w ogóle doszło do  tej manifestacji? Bo ta ustawa dotykała de facto każdego, a skoro problem dotyka nas personalnie to zaczynamy się burzyć. Tutaj  nie będzie to dotykało każdego bo była masa osób która życzyła źle  użytkownikom kryptowalut. Sami tego nie rozumieli,  lub nie czuli tego tematu i zwyczajnie bali się eksperymentować.

Pomijam już kwestie tego ,ze Polska masę straci szansę na jakieś inwestycje. Zamiast korzystać z szansy na przyciągniecie osób które będą otwierały biznesy oparte o krypto i  faktycznie czerpać z tego korzyści to nie oni   działają na zasadzie prohibicji alkoholowej w USA. No ale tak to już jest z tym krajem. Jesteśmy naprawdę wspaniałym krajem ale ludzie tym kraju!  toooo aa szkoda strzępić ryja. Nasi dziadowie przelewali kiedyś krew byśmy mogli żyć w wolnym kraju, jednak z perspektywy czasu myślę,ze bardzo by się zastanowili przed podjęciem dziań bo czy było warto ?

Wiem ,ze są ogromne ilości osób które grały na giełdach i obracały naprawdę pokaźna gotówką  pewnie niektórzy mają już umówione konsultacje z prawnikami aby wiedzieć co to będzie z nimi. Niektórzy pewnie już myślą o opuszczeniu Polski.  Mnie problem jakoś strasznie nie dotyka bo zagrałem za 100zł i sobie eksperymentowałem bo czułem ,ze Polska to jest jak zabawa z krokodylem nigdy nie wiesz kiedy odgryzie ci rękę nogę albo i głowę.

W roku 2012 jeszcze nie miałem pewnej świadomości i odwagi by iść teraz wiem ,ze trzeba i pójdę w pierwszym szeregu. Zawsze chciałem za coś walczyć i zrobić zryw społeczny dlatego jeśli dojdzie do manifestacji będę cholernie szczęśliwym człowiekiem choć i może spacyfikowanym 😉

Nie wiem czy ten post w ogóle się wybije ale wiecie co i tak mam zaje**stą świadomość ,że zrobiłem coś dobrego.  Bo jeśli odrazu stwierdzamy ,ze nic się nieda zrobić nic się nieda zmienić, to moje pytanie jest następujące.   Po co w ogóle żyć w takim razie?  Pierwsza ofiara już jest na forum https://forum.bitcoin.pl/viewt…    teraz pytanie KIEDY BĘDZIESZ TY?!

 

 

Comments are closed.